facebook

ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

Güller
Buketler
Aranjmanlar
Gelin buketi
doğum
Ara süsleme
Anneye Çiçek
çelenkler
Sevgiliye çiçek
Orkideler
Yapay çiçek
Saksi Çiçegi

interflora
interflora
müsteri memnuniyeti

TESLİMAT BİLGİLERİ

1) Web sitemizdeki tüm ürünler itina ile hazırlanarak kaliteli servis anlayışı ile hizmete sunulmaktadır.

2) Tüm ürünlerimize KDV uygulanmaktadır. Fatura bilgilerinizi firmamıza vermeyi unutmayınız. Faturanız aksilik olmadığı takdirde teslimat tarihinden 1 gün sonra posta yolu ile adresinize gönderilecektir.

3) Çiçek siparişlerinizde, merkezde(İzmir) olan teslimat adresi için ek bir ulaşım ücreti talep edilmemektedir. Merkeze uzak olan teslimat adreslerinde (İzmir,Yurtiçi,Yurtdışı ilçe,köy vb.) mesafeye göre firmamız tarafından belirtilen ulaşım ücreti talep edilmektedir.

4) Çiçek siparişlerinde, alıcının adresine 3 saat içerisinde teslimat yapılmaktadır. Siparişin teslim edileceği kişi teslimat adresinde bulunmadığı takdirde, müşterimiz telefon ile bilgilendirilmektedir. Bu durumda sipariş, müşterimizin onayı ile belirtilen kişiye isim, soyisim ve imza karşılığında teslim edilmektedir. Eğer müşterimiz buna onay vermez ise, teslimat gecikmeli olarak yapılır. Sipariş iptal edilmemekte ve geri ödeme yapılmamaktadır.

5) Web sitemizdeki çiçek resimlerinde gözüken vazo, sepet, saksı, boncuk vb gibi ürünlerin ve aksesuarların aynılarının temin edilemediği durumlarda, ürünlere en yakın benzer başka ürünler ya da renkler kullanılmaktadır.

6) Bazı mevsim çiçeklerinin mevsime bağlı olarak bulunmaması durumunda, müşterimizin onayı ile mevsime uygun başka çiçekler kullanılmaktadır.

7) Çiçek siparişleri ve teslimatlarımız gün ve saat farketmeksizin 7/24 istenilen gün ve saatte yapılmaktadır.

8) İzmir içi siparişlerinizi teslimat saatinden en az 3 saat önce, yurtiçi ve yurtdışı siparişlerinizi ise 1 gün önceden yapmanız gerekmektedir.

9) Özel günlerdeki iş yoğunluğu nedeniyle verilen siparişlerde saat garantisi verilmemektedir. Siparişiniz mesai saatleri içerisinde alıcısına ulaştırılmaktadır. Bu konuda göstereceğiniz hoşgörü için teşekkür ederiz.

10) Siparişin ulaşımı esnasında oluşacak herhangi bir aksaklıkta (trafik yoğunluğu, kaza, arıza, yol çalışması, hava şartları vb.), teslimat saati değişebilmektedir.

11) Yanlış yapılan ödemelerde ve en az 3 saat öncesinde iptal edilen siparişlerde, müşterimize ücret iadesi gün içerisinde veya en geç 1 gün sonra yapılmaktadır.

12) Siparişin teslimat adresinde alıcı kişi tarafından kabul edilmemesi durumunda, ücretin geri iadesi yapılmamaktadır. Bu konuda sorumluluk müşterimize aittir.

13) Banka Havalesi, EFT veya PTT aracılığı ile yapılan siparişlerde, ödemenin teslimat tarihinde, teslimat saatinden en az 3 saat önce yapılması gerekmektedir.

14) Ödeme yaptıktan sonra dekontunu e-posta ile ucyolcicekcilik@hotmail.com adresine attıktan veya ( 0232 - 255 65 25 ) numaraya faxladıktan sonra ödemeniz kesinleşmiş olacak ve siparişiniz işleme konulacaktır.

15) İzmir Üçyol Çiçekçilik, siparişi kabul edip, etmeme hakkına sahiptir. Firmamızın siparişi iptal etmesi durumunda müşterimiz ile hemen irtibata geçilmektedir.

16) Verilen siparişlerde bu sayfada belirtilen tüm bilgilerin kabul edilmesi, belirtilen isim,adres ve telefon numaralarının doğru ve tam olması gerekmektedir. Aksi taktirde, sorumluluk müşterimize aittir ve sipariş teslimatı gerçekleşmeyecektir.

Copyright İzmir Üçyol Çiçekçilik. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Arti Bilgisayar Teknik